Karrier az Audinál

Junior Konstruktőr - Készülék- és berendezéstervező, Szerszámgyár

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Szegmens Berendezés-/ Készülékgyártás feladatai a karosszériagyártó berendezések tervezésétől az egyes készülékek gyártásra kész átadásáig terjednek. A szakterület aktuális feladatai összefoglalva a mérnöki tervezés szakaszában:

• Catia V5 konstrukcióban: karosszériaelemek gyártóeszközei és peremező készülékei, robotokhoz alkatrészmegfogók és ezek működéséhez szükséges pneumatika tervek elkészítése. Ezen felül minden olyan egyedi megoldás ami a karosszériagyártáshoz kapcsolódik.

• A készülékgyártáshoz szükséges tervezési módszerek és segédletek folytonos fejlesztése és részvétel a konszernszintű szabványosítás munkacsoportjaiban.

A mi ügyfeleink a németországi Audi Szerszámgyárak, valamint a saját készüléképítésünk műhelye.

Feladatok

Prémium kategóriás járművek karosszériaelemeinek előállításához szükséges gyártóeszközök megtervezése Catia V5 programmal

Egyeztetés a robotszimulációs mérnökökkel és a projektvezetővel

Folyamatos együttműködés az AUDI konszern tervezőrészlegeivel

A meglévő gyártási elvek és eljárások követése, amennyiben szükséges, azok fejlesztése

A megtervezett gyártóeszköz beszerzésének, összeszerelésének nyomon követése, felépítésének támogatása

Elvárások

Gépészmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettség

Minimum középfokú német nyelvismeret (a műszaki kommunikáció német nyelvű)

3D-s tervezőprogramok ismerete előnyt jelent (CATIA V5, RobCAD, MicroStation)

Képesség önálló munkavégzésre

Rövidebb időtartamú külföldi kiküldetések vállalása

Sikerorientált szemléletmód

Rugalmasság (időszakosan változó kiterheltséggel járó projektmunkák miatt)

Részletes magyar és német nyelvű önéletrajz csatolását kérjük pályázata mellékleteként.

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW10270

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Rőczei Renáta
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.