Karrier az Audinál

Robotszimulációs mérnök - Berendezés-/ Készülékgyártás, Szerszámgyár

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Berendezés-/ Készülékgyártás szegmens felelősségi körébe tartozik a karosszériaelemek gyártásához szükéges készülékek fejlesztése, kezdve az első koncepció előállításától a konstrukció és szimuláció elkészítéséig, valamint a készülékek legyártásáig, összeszereléséig és üzembe helyezéséig az Audi AG és a VW konszern termelési telephelyein.

Feladatok

Készülékek, gyártócellák szimulációja és üzembe helyezése

Ipari robotok programozása (offline / online)

Gyártási elvek és eljárások fejlesztése

Robot programok tesztelése és optimalizálása

Robotok és készülékek bemérése

A gyártás felelősségteljes nyomon követése

Szoros együttműködés az AUDI AG termelő területeivel és tervezőosztályaival

Külföldi kiküldetések lehetősége

Kihívást jelentő feladatok a legkorszerűbb technikai körülmények között

Elvárások

Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség (mechatronika, irányítástechnika, robottechnika végzettség előnyt jelent)

Szenzorika, terepi buszhálózatok ismerete

Kommunikációs szintű német nyelvtudás

CAD ismeretek (RobCAD, Process Simulate, CATIA ismerete előnyt jelent)

Karosszériaépítési technológiák ismerete

Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre

Önállóság, dinamizmus

Részletes szakmai önéletrajz csatolása az online pályázói felületen!

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW10245

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Rőczei Renáta
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.