Karrier az Audinál

Stratégiai beszerző - Fém alkatrészek

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Területünk stratégia beszerzést lát el az Audi, VW személygépjármű és VW haszongépjármű márkák európai és Europán kívüli telephelyei számára. Szorosan együttműködünk a Volkswagen konszern további márkáinak szériabeszerzésével.

Csapatunk fő porofilja a hidegen alakított acél, nemesacél és alumínium alkatrészek.

A beszerzés fém alkatrészek osztálya bővülés következtében a lent megnevezett adottságokkal rendelkező stratégiai beszerzőt keresi.

Feladatok

Szériaalkatrészek beszerzése a VW konszern számára

Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal

Ártárgyalások önálló lebonyolítása

Konszernszintű együttműködés a VW konszernen belüli társosztályokkal - fejlesztés, minőségbiztosítás, gyártás, pénzügy, jogi osztály

A verseny- és piaci helyzetek figyelemmel követése, piaci elemzések készítése

Új beszállítók felkutatása, értékelése

Elvárások

Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség

Legalább 3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

(Ár)tárgyalásban való jártasság

Tárgyalóképes német nyelvtudás

Angol nyelv ismerete előnyt jelent

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Nyitott, dinamikus személyiség

Önérvényesítési képesség

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW9063

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Csányi Ildikó
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.