Karrier az Audinál

Gyártósori szakmunkatárs - Járműgyártás, Jármű-összeszerelés

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

Járműalkatrészek-karosszéria elemek sori kereteken belül történő összeszerelése

Minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok ellátása

Aktív részvétel a szerelési folyamatok optimalizálásában

Elvárások

Középfokú végzettség

Műszaki végzettség előny

Gyártásban szerzett szakmai tapasztalat előny, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Precizitás

Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Hajlandóság több műszakos munkavégzésre

B kategóriás jogosítvány előny

Részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget és versenyképes juttatási csomagot kínálunk munkatársainknak. Nemcsak az alapbér és a teljesítményfüggő mozgóbér, hanem a 13. havi bérkifizetés, a nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások is vonzóvá teszi vállalatunkat. Emellett középfokú végzettségű kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW9886

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Bokor Andrea
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.