Karrier az Audinál

Szerszámkészítő munkatárs - Présüzem, Járműgyártás

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A járműgyár új részlegében a Présüzemben történik a lemezalkatrészek előállítása. A beérkező lemeztekercsekből négyzet, trapéz és formalemezeket állítunk elő. A 8.000 tonnás présgéppel formára húzzuk, vágjuk és kalibráljuk a terítéket. A préselt karosszéria elemek speciális tárolóba kerülnek beraktározásra. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak valamint a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

Lemezalakító szerszámok karbantartása, javítása

Lemezalakító szerszámok optimálása a minőségi célok elérése érdekében

Aktív részvétel a szerszámtervezésben

Szerszámelőállítás folyamatának nyomonkövetése a beszállítóknál

Darabmegfogók építése optimalizálása

Elvárások

Szerszámkészítő végzettség

Legalább 4 év szerszámkészítői tapasztalat lemezalakító szerszámok gyártásához kapcsolódóan

Anyagismeret, hegesztési ismeretek

Német nyelv ismeret előny

MS Office felhasználói szintű ismerete

Precizitás, minőségi munkavégzés

Önállóság, kreativitás

Komplex gondolkodás, jó elemző és problémamegoldó képesség

Rugalmasság, stressztűrő képesség

Többműszakos munkarend vállalása

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget és versenyképes juttatási csomagot kínálunk munkatársainknak. Nemcsak az alapbér és a teljesítményfüggő mozgóbér, hanem a 13. havi bérkifizetés, a nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások is vonzóvá teszi vállalatunkat. Emellett középfokú végzettségű kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW8906

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.