Karrier az Audinál

Gyártástechnológia-tervezőmérnök - Járműgyártás

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Gyártástechnológia-tervezés (Járműgyártás) összekötő kapocs a műszaki fejlesztés és a termelés között. Gazdasági szempontokat figyelembe véve tervezzük a gyártási folyamatokat annak érdekében, hogy a győri telephelyen versenyképes struktúra keretei között gyárthassuk a gépjárműveket. Ez átfogja a gyártási folyamatok tervezését ugyanúgy, mint a gyártóberendezések és az üzemi segédeszközök beszerzését.

Munkája során lehetősége nyílik megismerni a Gyártástechnológia-tervezés (Járműgyártás) sokszínű tevékenységpalettáját.

Legyen részese Ön is vállalatunk sikerének!

Feladatok

Az Ön tevékenységi köre tartalmazza a gyártási eljárások és folyamatok tervezését, a gyártó berendezések határidőre való beszerzését

Az Ön feladata a gépjárművek előállításához szükséges gépek, berendezések anyagok rendelkezésre állásának biztosítása az előírt projektcélok és határidők betartásával

Ön tervezi és értékeli az alternatív termelési lehetőségeket, termékváltozásokat és az optimalizálási intézkedéseket

Ön állapítja meg a termelési időket, beruházásokat, a gyártáshoz szükséges gyártófelületek nagyságát és előkészíti a pályázati kiírásokat

Az Ön tevékenységének meghatározó része a gépek, berendezések, üzemi anyagok beszerzése

Ön irányítja és felügyeli az átvételt, üzembevételt és a termelésnek átadást

A személyes fejlődés érdekében szakmai és nem szakmai képzéseken vesz részt

Elvárások

Gépészmérnök végzettség (gyártástechnológia szakirány)

3-5 év tapasztalat termelő vállalatnál

Termelési folyamatok ismerete

Tárgyalóképes német nyelvtudás (angol nyelvtudás előnyt jelent)

Műszaki beállítottság és analitikus gondolkodásmód

Strukturált, cél- és eredményorientált munkavégzés

Mobilitás (külföldi kiküldetés vállalása)

Jó kapcsolatteremtő és meggyőző képesség

Felelősségteljes munkavégzés

Részletes önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként.

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW9865

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.