Karrier az Audinál

Projektkoordinátor a kísérleti gyártás területén

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Ön sikertörténete itt kezdődhet!

A Kísérleti Motorgyártó központ a motorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik.

A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen a szériáig. Erre az izgalmas és kihívásokat tartogató pozícióra műszaki irányultságú, az elektromotorok gyártása iránt érdeklődő mérnökök jelentkezését várjuk.

Vegye sikere kulcsát kezébe és folytassa karrierjét az Audi Hungaria Kísérleti Motorgyártó Központjában!

Amit ajánlunk az Ön számára:

-Munkalehetőséget egy rendkívül innovatív környezetben

-Támogatást célirányos karrier tervezésében és egyéni kompetenciáinak fejlesztésében

-Nemzetközi munkakörnyezetet

-Egy olyan feladatkört, amely napról-napra újdonságot, kihívást és fontos szerepet tartogat az Ön számára!

Feladatok

Az Audi AG fejlesztése által kiadott kísérleti motorfejlesztési projektek átfogó koordinációja az Audi Hungarián belül

Ütemtervek kidolgozása, egyeztetése és kommunikálása a vevő és a termelő területek lehetőségeit figyelembe véve

A technikai előírások, valamint az ütemtervek betartásának nyomonkövetése és egyeztetése a műszaki fejlesztéssel

A kísérleti motorépítések követése, dokumentálása

A projektekkel kapcsolatos tárgyalásokon, külföldi kiküldetéseken az Audi Hungaria képviselete (általában havi 3-4 nap külföldi tartózkodás)

Elvárások

Felsőfokú, műszaki végzettség

Belsőégésű motorok felépítésének ismerete

Széria motorgyártás és/vagy kísérleti motorgyártás ismerete

Tárgyalóképes németnyelv-tudás

Képesség csapatmunkára, ugyanakkor önállóságra is

Konfliktuskezelés

Jó problémamegoldó képesség

Mobilitás (külföldi kiküldetések, képzések)

Előnyt jelent:

Projektmanagement tapasztalat

Magasfeszültségű készülékek ismerete és/vagy tervezésében, gyártásában való jártasság

Villamos motorok ismerete

Angol nyelvtudás

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW9883

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.