Karrier az Audinál

Robotcella - üzemeltető - Járműgyártás, Karosszériaüzem

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A gyárbővítés szerves részét képező új Karosszériaüzemben a legkorszerűbb technológiákkal, nagyfokú automatizálás mellett készülnek az Audi Hungaria legújabb modelljeinek karosszériái. A gyártósorok összetettségét jelzi, hogy több, mint 900 robot közreműködésével évente 125.000 csúcstechnológiás karosszéria fog elkészülni új gyártósorainkon.

Feladatok

Az ipari robotok - és berendezések folyamatos működésének biztosítása, kisebb zavarok önálló elhárítása

A robotcellák működésének teljeskörű felügyelete

A karosszériaüzem automatizált berendezéseinek kezelése

A termék minőségének biztosítása, eltérés esetén ellenintézkedések bevezetése

Gyártással kapcsolatos dokumentáció

Rendszeres megelőző karbantartási munkák elvégzése

Kapcsolattartás a karbantartó csapattal, gyártással és a területi vezetőkkel

Együttműködés más területekkel az analízis -és problémamegoldó tevékenységben

Elvárások

Középfokú műszaki végzettség - mechatronikai, automatizálási, irányítástechnikai, gépészeti végzettség előnyt jelent

Legalább 3 év tapasztalat ipari/gyártó gépek működésében és karbantartásában

Pneumatikai vagy hidraulikai vagy elektrotechnikai ismeretek

Alapfokú PLC ismeretek

Képesség műszaki/kapcsolási rajzok olvasására és értelmezésére

Számítógépes ismeretek

Csapatmunkára való nyitottság

Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés

Terhelhetőség, rugalmasság

Részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget és versenyképes juttatási csomagot kínálunk munkatársainknak. Nemcsak az alapbér és a teljesítményfüggő mozgóbér, hanem a 13. havi bérkifizetés, a nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások is vonzóvá teszi vállalatunkat. Emellett középfokú végzettségű kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW9907

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.