Karrier az Audinál

Belső auditor - Minőségbiztosítás

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A központi minőségirányítás fő feladatai: belső rendszer- és folyamatauditok lebonyolítása, a minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése, valamint a szakterületek támogatása annak érdekében, hogy folyamataink, tevékenységeink maradéktalanul megfeleljenek a szabványkövetelményeket.

Magyarország egyik legnagyobb jövőorientált vállalataként olyan állást kínálunk, ahol egy motivált csapatban dolgozhat, átlagon felüli szociális juttatásokban részesülhet. Attraktív, érdekes, kihívásokkal teli munkát ajánlunk egy világszerte vezető pozíciót betöltő autóipari vállalatnál változatos tevékenységi körrel, és kitűnő fejlődési lehetőségekkel!

Feladatok

Az Audi minőségirányítási rendszerének fejlesztése támogatása a DIN EN ISO 9001:2008 és VDA 6.3/6.1szabványok szerint

Tanúsító audit előkészítése és támogatása a DIN EN ISO 9001:2015 szabvány alapján

Belső rendszer és folyamatuditok tervezése, végrehajtása VDA 6.1 és VDA 6.3 szabbvány alapján

Az auditok során feltárt hiányosságokra bevezetett intézkedések követése

Célkövetés

Elvárások

Felsőfokú műszaki végzettség (Msc diploma előny)

Legalább 5 év autóipari folyamatokban szerzett tapasztalat, ebből 2 év minőségbiztosítási területen

Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban

EOQ-Auditori végzettség, vagy ezzel egyenértékű (TÜV-Akadémia, VDA, VW CG, Audi Akadémia által kiadott) auditori végzettség (DIN EN ISO 9001:2008 és VDA 6.3/6.1)

Folyamat- és rendszerauditban való jártasság/belső auditori tapasztalat

Nyitottság

Feddhetetlenség

Analitikus, komplex gondolkodásmód

Jó kooperációs és problémamegoldó képesség

Magabiztos fellépés, képesség csapatmunkára, illetve önálló munkavégzésre

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

https://www.youtube.com/watch?v=4Z4hIyVRMhE  ez az általános videónk, ami bárhová mehet, ahová

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW10044

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.