Karrier az Audinál

Vezető - Üzemmenedzsment - Járműgyártás, Lakkozó üzem

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

A lakkozó üzem folyamatainak irányítása és optimalizálása

18 munkatárs szakmai és diszciplináris vezetése

A szériagyártás támogatása célok elérésében, a minőségre, költségre, környezetvédelemre és hatékonyságra vonatkozóan

A termékparaméterek meghatározása és felügyelete

A termelés támogatása a vállalati célok elérésében

A szériagyártásban szerzett tapasztalatok összehangolása, a szakterület érdekeinek képviselete és felhasználása a különböző projekteknél

A terület folyamatos fejlesztése és a lakkozás terén az innovációk bevezetése (“Smart-Factory” – Industrie 4.0)

Modern környezetben a legmodernebb technikák között történő munkavégzésre való nyitottság, törekvés új technikák elsajátítására

Kapcsolattartás a társterületekkel Európa szerte

Elvárások

Felsőfokú gépész-, vegyészmérnök vagy gyártástechnológus végzettség

Gyártási, tervezési tapasztalat

Legalább 3 év diszciplináris vezetői tapasztalat

Tárgyalóképes németnyelv-tudás

Szériagyártásban szerzett tapasztalat, szerelde területén szerzett mérnöki ismeretek előnyt jelentenek

Jó kommunikációs készség

Határozott fellépés

Strukturált és önálló munkavégzés

Terhelhetőség, stabilitás

Vállalkozói gondolkodásmód és vevőorientáltság

Komplex- és elemző gondolkodás, Folyamatorientáltság

Jó szervezőkészség, problémamegoldó képesség

Jó elemző és problémamegoldó készség

Magas felkészültség és rugalmasság

Számítástechnikai ismeret (Word, Excel, PowerPoint)

Az Audi Hungaria Magyarország gazdaságának meghatározó vállalatai közé tartozik, ahol a teljes menedzsment több mint 11 000 munkatárs koordinálásáért felelős. A különféle szinteken történő csapatirányítás mellett a vezetői tevékenység fontos eleme a szakmai irányítás, a támogatás és az utánpótlás nevelés is. Vezetői munkakörben tevékenykedő kollégáink számára is biztosítjuk a folyamatos, személyre szabott fejlődési lehetőségeket kihívást jelentő feladatokkal, képzésekkel. A menedzsment számára versenyképes juttatási csomagot kínálunk, amelyről a kiválasztási folyamat során személyesen tájékoztatjuk Önt (pl. szolgálati autó, egészségügyi ellátás, biztosítások stb.)

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW9026

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.