Karrier az Audinál

Alkatrészfelelős mérnök – Műanyag alkatrészek – Minőségbiztosítás

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Területünk a Járműgyártás Minőségbiztosítási részlegéhez tartozik. Színes és izgalmas feladatunk két részre bontható. Egyrészt munkatársainknak beleszólásuk lehet a fejlesztési fázisban a termék végleges kialakításába, valamint feladatunk a széria gyártás kezdetétől a felmerülő, beszállított alkatrészekkel kapcsolatos napi problémák megoldása.

Munkánk sok utazással jár, lehetőségünk van a beszállítói folyamatokat világszerte megismerni, motivált jó nyelvtudással és nagy tapasztalattal rendelkező kollégáink így járulnak hozzá a négy karika csillogásához...

Feladatok

Alkatrész bemintázások

Folyamatanalízisek végrehatjása a beszállítókra vonatkozóan

Alkatrész- és folyamatendedélyezések létrehozása a beszállítóknál

Vevői reklamációk ledolgozása

Részvétel az analízisekkel kapcsolatos megbeszéléseken

Javító intézkedés definiálása, bevezetése és követése

Elvárások

Felsőfokú gépészmérnök végzettség

Legalább 3 éves tapasztalat műanyaggyártás területén

Középfokú német nyelvtudás (angol nyelvtudás előny)

Magabiztos fellépés

Kiküldetésre való nyitottság

Önálló munkavégzés

Terhelhetőség

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW9839

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.