Karrier az Audinál

IT Szolgáltatás felelős mérnök - IT Infrastruktúra, SAP Bázis adminisztrátor

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungaria szerves részeként működő Információmenedzsment felel az üzleti folyamatok szakterületeket felölelő stabil és minőségi működéséért.

Az Információmenedzsmenten belül működő IT Infrastruktúra osztály feladata az Audi Hungaria irodai és produkciós környezetében dolgozók munkájának informatikai eszközökkel és a hozzá tartozó infrastruktúrával történő ellátása, támogatása. Ennek keretén belül kerül végrehajtásra a kliens, telekommunikációs és adatközponti megoldások üzemeltetésére és fejlesztésére.

Feladatok

SAP rendszerek és hozzájuk tartozó adatbázisok üzemeltetése (monitorozás, problémakezelés, performancia optimalizálás, rendszermásolások, javítócsomagok implementálása, rendszerinstallálás, upgrade, UC migráció).

Kapcsolattartás üzemeltető csoportokkal, felhasználók megbízottjaival.

Nemzetközi projektekben való részvétel

Több, mint 170 különféle verziójú, típusú és rendelkezésre állású SAP rendszer üzemeltetése és fejlesztése multinacionális konszernkörnyezetben, a legújabb technológiák (HW kés SW) használatával.

Folyamatos, az ismereteket naprakészen tartó képzések egy dinamikus és összetartó csapatban.

Elvárások

Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség

Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat

Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás (írásban és szóban, napi kapcsolat az ügyfelekkel), a másik nyelv ismerete előny

SAP Basis adminisztrációs ismeretek

DB2 adminisztrációs ismeretek

AIX és/vagy Linux operációs rendszerek magas szintű ismerete

MS Office alkalmazások felhasználói ismerete

Ügyfélorientált szemléletmód

Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség, analitikus gondolkodás

Megbízhatóság, stressz tűrés

Kiváló kommunikáció készség

Magyar és német nyelvű önéletrajz csatolása a pályázói fókban!

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW9280

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.