Karrier az Audinál

Vezető – Mechanikus megmunkálás – Motorgyártás

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

A motor fő egységeinek gyártása az Audi Hungaria Motor Kft motorgyártó szegmensei részére

Teljes körű szakmai és diszciplináris felelősség egy kb. 80-100 fős munkatársi létszámú területen

Felelősség a terület költségvetéséért, minőségi mutatószámaiért, darabszámaiért és termelékenységéért

Támogató területekkel (pl. logisztika, minőségbiztosítás) történő aktív, szoros együttműködés

A gyártósor működéséhez szükséges létszám- és programtervezés

Elvárások

Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség

Legalább 5 éves tapasztalat megmunkálással foglalkozó termelő vállalatnál

Gyártó / termelő területen szerzett legalább 5 éves vezetői tapasztalat

Különböző gyártástechnológiák (finommegmunkálás, marás, fúrás, hónolás) ismerete és tapasztalat azok gyakorlatbeli alkalmazásában

A VDA minőségbiztosítási rendszer gyakorlati alkalmazásában szerzett tapasztalat

Tárgyalóképes német nyelvtudás

Méréstechnikai ismeretek

Terhelhetőség, stabilitás, határozott fellépés

Vállalkozói gondolkodásmód és vevőorientáltság

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW9010

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.