Karrier az Audinál

Fejlesztőmérnök-kísérleti mérnök – Villamos gépek és járműhajtások

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A villamos gépek és járműhajtások szakterületének feladata a korszerű hibrid- és villamos hajtású járművek hajtásláncának fejlesztése, optimalizálása.

Feladatok

E munkakörben Önnek lehetősége nyílik a jövő villamos- és hibridhajtású járműveinek fejlesztésében való részvételre.

A külföldi fejlesztőközpontokkal szorosan együttműködve fejleszti és optimalizálja a hajtáslánc elemeit, továbbá részt vesz az ehhez kapcsolódó gyártási folyamatok és technológiák kidolgozásában.

Önállóan megtervezi és felépíti a villamos gépek mérési elrendezését. A megadott szempontok alapján definiálja a mérési programot, majd végrehajtás után villamos és mechanikai szempontból is kiértékeli, értelmezi, dokumentálja és prezentálja az eredményeket.

Elvárások

Villamosmérnöki, mechatronikai, járműmérnöki, vagy közlekedésmérnöki végzettség

Szakmai tapasztalat előnyt jelent (fékpadi ismeretek és/vagy villamosgép- gyártás és/vagy tesztelés)

Középfokú német nyelvtudás

Villamos gépek szerkezetének és működésének ismerete

Villamos gépek méréstechnikájának ismerete

Mérésautomatizálási ismeretek

Önálló munkavégzés

Csapatszellem

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW9593

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.