Karrier az Audinál

Konstruktőr - Járműhajtás Fejlesztés

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Motorfejlesztés szakterületén az Audi Hungaria Motor Kft-nél új motorok fejlesztésével és a termelés támogatásával foglalkozunk. A Diesel-motor fejlesztés csapatába keresünk motivált mérnököket megfelelő szaktudással és elhivatottsággal.

Feladatok

A motorok új alkatrészeinek tervezése, modellezése CAD programban

Műszaki dokumentációk (fejlesztési standardok, műszaki rajzok) előállítása

Felmerülő problémák analízise illetve a gyár többi területeinek támogatása

Egyeztetés a beszállítókkal: koncepció, prototípus alkatrész beszerzés, ajánlatkérés

Motorfejlesztési projektekben való részvétel a koncepciótól a szériabevezetésig

Elvárások

Lezárt felsőfokú tanulmányok gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök szakon

Legalább 1 év konstrukcióban szerzett tapasztalat

Középfokú német nyelvtudás

Motor és motoralkatrész-ismeret

Pro-Engineer és CAD programok ismerete

Önálló munkavégzés

Csapatszellem

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW8940

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.