Karrier az Audinál

Gyártástechnológia - fejlesztőmérnök - Elektromos járműhajtások

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A gyártástechnológia-fejlesztés a termékújítások és fejlesztési irányok, a jövő gyártására gyakorolt hatásával foglalkozik. Új gyártási folyamatokat próbál ki és fejleszt, hogy a jövőbeni innovatív termékek gyárthatóságát szavatolja a motorgyártásban. Az elérhető legjobb minőség és a gazdaságosság a cél az innovációban. A gyártástechnológia-fejlesztés kapcsolatot teremt a gyártás és a fejlesztés között, úgy, hogy a gyártástechnológia-fejlesztéstől érkező impulzusok, befolyásolják a terméket. A leendő munkatárs a villamos gépek és járműhajtások gyártástechnológia-fejlesztésével foglalkozik.

Feladatok

Gyártási folyamatok értékelése gazdaságossági, minőségi és időtállóság szempontjából

Elektromos motorok gyártási folyamatainak továbbfejlesztése

Piaci- és trendelemzések végrehajtása

Gyártástechnológiai alternatívák vizsgálata jövőbeli termékekhez

Külső partnerekkel végzett technológiai projektek koordinációja és monitorozása

Gyártási kísérletek megtervezése, végrehajtása és kiértékelése

Tanácsadás a fejlesztésnek gyárthatóság szempontjából

Technológiai projektekkel kapcsolatos gyakornokok és diplomamunkák felügyelete, konzultáció

Elvárások

Felsőfokú gépész- vagy villamosmérnök végzettség

Gyártástechnológiában szerzett 2-3 éves tapasztalat előny

Gyártási folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat előny

Középfokú németnyelv-tudás és/vagy felsőfokú angolnyelv-tudás, valamint hajlandóság és képesség a német nyelv rövid határidejű elsajátítására

Elektromos motorok működésének ismerete

Innovatív gyártási technológiák iránti érdeklődés

Szervező- és elemzőképesség

Strukturált munkavégzés önállóan vagy csoportban

Analitikus gondolkodás és nagyfokú önállóság

Gyakori külföldi kiküldetés vállalása

Rugalmas munkavégzés

Jó kommunikációs képesség, terhelhetőség, érdekképviselet (Audi képviselete külső cégekkel szemben)

Részletes magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajz, valamint felsőfokú végzettséget igazoló dokumentum másolatának csatolását kérjük a pályázathoz!

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW8851

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.