Karrier az Audinál

Létszámtervező – Járműgyártás

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A győri járműgyártás gyártásszervezési területe a gyártási folyamatok optimalizálásával, kialakításával, tervezésével, értékelésével és elemzésével foglalkozik, az Audi Termelési Rendszer elveinek és módszereinek alapján. Ezen kívül a létszámtervezés irányításával biztosítja a folyamatos termelés alapjait és aktívan közreműködik a konszern riportok elkészítésében.

Feladatok

Gyártási folyamatokhoz (présüzem, karosszéria üzem, lakkozó, szerelde) szükséges munkatársi létszámok tervezése, irányítása és követése:

5 éves tervezés – sori munkatársi létszám meghatározása éves szinten

Budget tervezés – sori munkatársi létszám meghatározása következő évre, heti szinten

Havi létszámtervezés – Budget tervezés felülbírálása az aktuális jármű darabszámok alapján

Létszámtervezés eredményének összevetése a tervértékekkel, valamint a gyáregységek igényeivel

Egyeztetés a területekkel: személyüggyel, termeléssel, kontrollinggal

A járművenkénti tervidő követése

HARBOUR jelentéshez adatok szolgáltatása

Aktív részvétel a folyamatok fejlesztésében

Kapcsolattartás a konszernen belül (Ingolstadt, Neckarlsulm, Wolfsburg) és a belsős szakterületekkel (motorgyár)

Kapacitás- és kiterheltség-koncepciók kidolgozása, bevezetése és követése a szakterületekkel együttműködve

Elvárások

Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség

Műszaki vagy gazdasági területen szerzett minimum 3 éves munkatapasztalat

Középfokú német nyelvtudás

Prezentációs készség

Haladó szintű Microsoft Office ismeretek

Rugalmasság, kommunikációs készség

Magabiztos fellépés

Csapatmunkára való nyitottság

Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

Hasonló munkakörben vagy kontrolling területén szerzett tapasztalat

Termelési és logisztikai ismeretek

LEAN-módszerek és alapelvek ismerete

Részletes önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként!

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW9983

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.