Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Karrier az Audinál

(12264) Termékkontroller - Kontrolling

  • Termék elő- és utókalkulációk készítése

  • Termék árképzés és eredményszámítás

  • Büdzsé és hosszútávú tervezés, éves előrejelzések és jelentések készítése

  • Kapcsolattartás a konszernen belüli és kívüli ügyfelekkel

  • Értékesítési folyamatok felügyelete

  • Részvétel az Audi Hungária kontrolling folyamatainak fejlesztésében

  • Felsőfokú végzettség

  • Min. 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Műszaki beállítottság és érdeklődés: termékek és gyártási folyamatok ismerete

  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás

  • MS-Office alkalmazások ismerete

  • Vállalatirányítási (SAP) és menedzsment információs rendszerek ismerete előnyt jelent

További információk
Kezdés időpontja:
A munkavégzés helye: Kardán u. 1, 9027 Győr

Referenciakód: 12264

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Régió: Győr
Pozíció: Kontroller

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

(12264) Termékkontroller - Kontrolling (Ref.sz.: 12264)
Audi Hungaria Motor Kft.