Adminisztratív munkatársat keresünk Budapesti Irodánkba

ATENA PERSONAL CONSULTING .s.r.o.

A munkavégzés helye
Rottenbiller utca 4/a, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.12.16.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapesti (VII. kerület) kirendeltségünkbe keresünk munkatársat:
- kirendeltség akadálymentes működésének bebiztosítása
- magyarországi munkavállalókkal való kapcsolattartás, tanácsadás
- új munkavállalók felkeresése, toborzása
- munkaajálatok hirdetése internetes és nyomatott felületeken, szolgáltatásaink bemutatása a munkaerőpiacon
- adminisztráció, jenlentések előkészítése a központ számára
- segítségnyújtás a munkerőpiacon való elhelyezkedésben pályakezdők, munkanélküliek számára

Egyéb béren kívüli juttatások

-karrierlehetőség, béremelés lehetősége
- fix bér + havi teljesítménybónusz
- szolgálati okostelefon magán célokra is
- kellemes munkakörnyezet, vállalati kultúra
-fiatalos csapat , céges kirándulások, csapatépitő programok

Információk a kiválasztási folyamatról

Kérjük csatolja önéletrajzát és motivációs levelét.

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2016.12.16. (még 12 nap van hátra)

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Az Atena – Personal Consulting, s.r.o. Munkaerő-Közvetítő Ügynökség egy dinamikusan fejlődő személyzetfejlesztési és tanácsadó ügynökség, amely nemzetközi szinten főleg Közép- és Kelet- Európából közvetít munkaerőt Európa összes államába.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy
Német nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

- angol vagy német nylev ismerete
- aktív vezetői engedély
-prezentációs készség
- önnállóság
- komunikációs készség
- kreativitás
- döntéshozó képesség
- céltudatosság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

ATENA-HUNGARY KFT.
Rottenbiller utca 4/a
1074 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Balla Gabriella
Tel.: +36317802097
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat