Ápolókat, gondozókat és egészségügyi nővéreket keresünk külföldre

ATENA PERSONAL CONSULTING .s.r.o.

A munkavégzés helye
Beszterce, Hollandia, Németország, Nagy-Britannia
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
200000 - 450000 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Egészségügyi nővéreket, idősápolókat keresünk
Külföld egész területére keresünk egészségügyi nővéreket, idősápolókat idősek otthonába és családokhoz.
Elvárások:
- egészségügyi végzettség, bizonyítvány, oklevél, vagy idősgondozói tapasztalat
- német vagy angol nyelvtudás
Feladatok:
- segítségnyújtás a mindennapi teendőkben
• szállás ingyenesen biztosított
Jelentkezés: magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajz

Megbízó

Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

Atena

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

egezsegugy

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1) vagy Német nyelv - Minimumszint (A1) vagy
Holland nyelv - Minimumszint (A1)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Atena – Personal Consulting, s.r.o. Munkaerő-Közvetítő Ügynökség egy dinamikusan fejlődő személyzetfejlesztési és tanácsadó ügynökség, amely nemzetközi szinten főleg Közép- és Kelet- Európából közvetít munkaerőt Európa összes államába.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

Komenského 1207/13
05001 Revúca
Szlovákia