Kereskedelmi ügyintéző

ATC-Trade Zrt.

A munkavégzés helye
Budapesti u. 4, Szeged
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az ATC-Trade Zrt. Szeged
Kereskedelmi ügyintézőt
keres részmunkaidős (heti 20 órás) munkavégzésre

Feladatok:
- belföldi partnerekkel történő telefonos üzleti kapcsolatfelvétel
- fuvarszervezések teljes körű ügyintézése
- beszállítókkal történő folyamatos kapcsolattartás
- a Cég által forgalmazott termékek és szolgáltatások értékesítési folyamatainak lebonyolítása (rendelésfelvétel, kiszállítás, számlázás),
- forgalmi elemzések, elszámolások készítése

Elvárások:
- Közép vagy felsőfokú végzettség
- Precizitás, határozottság
- Kiváló kommunikációs készség
-Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

Pályakezdők is jelentkezhetnek.

Jelentkezés a következő e-mail címre várjuk fizetési igény megjelölésével:berkine.andrea@atctrade.com

Jelentkezési határidő: 2016. december 21.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyar tulajdonú Zártkörű Részvénytársaság

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Budapesti u. 4
6728 Szeged
www.atctrade.com

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat