Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Raktárvezető

Cégnév: ATC-Trade Zrt.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.02.08.
Az ATC-TRADE Zrt. szegedi székhelyű nagykereskedelmi cég

RAKTÁRVEZETŐT keres.

Feladatok:
• raktározás irányítása, kiszállítások koordinálása
• raktári dolgozók feladatainak megszervezése, irányítása
• termék átvétele, bevételezése, könyvelése, raktározása
• leltárak előkészítése és kivitelezése

Elvárások:
• középfokú végzettség
• targoncavezetői jogosítvány
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• előny: vezetői tapasztalat a logisztika (raktározási, készletgazdálkodási, szállítmányozási, fuvarozási, vámkezelési) területén

Személyiség:
• kiváló kommunikációs készség
• határozottság
• jó konfliktuskezelő, motiválókészség
• eredményorientált gondolkodás és munkavégzés

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezés: fényképes önéletrajz elküldésével az import@atctrade.com e-mail címre, a pozíció megjelölésével. Jelentkezési határidő: 2013. február 22.

Régió: Szeged
Pozíció: Raktárvezető

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

ATC-Trade Zrt.