Raktárvezető

ATC-Trade Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az ATC-TRADE Zrt. szegedi székhelyű nagykereskedelmi cég

RAKTÁRVEZETŐT keres.

Feladatok:
• raktározás irányítása, kiszállítások koordinálása
• raktári dolgozók feladatainak megszervezése, irányítása
• termék átvétele, bevételezése, könyvelése, raktározása
• leltárak előkészítése és kivitelezése

Elvárások:
• középfokú végzettség
• targoncavezetői jogosítvány
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• előny: vezetői tapasztalat a logisztika (raktározási, készletgazdálkodási, szállítmányozási, fuvarozási, vámkezelési) területén

Személyiség:
• kiváló kommunikációs készség
• határozottság
• jó konfliktuskezelő, motiválókészség
• eredményorientált gondolkodás és munkavégzés

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezés: fényképes önéletrajz elküldésével az import@atctrade.com e-mail címre, a pozíció megjelölésével. Jelentkezési határidő: 2013. február 22.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.