Külkereskedelmi ügyintéző

ATC-Trade Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az ATC-Trade Zrt. Szeged

Külkereskedelmi ügyintézőt

keres

Feladatok:
- meglévő és leendő nemzetközi partnercégekkel való kapcsolattartás szóban és írásban (elsősorban angol nyelven)
- leírások fordítása angol nyelvre
- importfolyamatok szervezése
- beszállítókkal történő folyamatos kapcsolattartás
- fuvarszervezések teljes körű ügyintézése

Elvárások:
- Közép- vagy felsőfokú végzettség
- Tárgyalóképes aktív angolnyelv-tudás írásban és szóban egyaránt
- Precizitás, határozottság
- Kiváló kommunikációs készség

Pályakezdők is jelentkezhetnek.

Előnyök:
- Export-import kereskedelmi folyamatokban szerzett tapasztalat

Jelentkezés a következő e-mail címre: kulker.jelentkezes2012@gmail.com

Jelentkezési határidő: 2012. december 14.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.