Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Külkereskedelmi ügyintéző

Cégnév: ATC-Trade Zrt.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2012.11.28.
Az ATC-Trade Zrt. Szeged

Külkereskedelmi ügyintézőt

keres

Feladatok:
- meglévő és leendő nemzetközi partnercégekkel való kapcsolattartás szóban és írásban (elsősorban angol nyelven)
- leírások fordítása angol nyelvre
- importfolyamatok szervezése
- beszállítókkal történő folyamatos kapcsolattartás
- fuvarszervezések teljes körű ügyintézése

Elvárások:
- Közép- vagy felsőfokú végzettség
- Tárgyalóképes aktív angolnyelv-tudás írásban és szóban egyaránt
- Precizitás, határozottság
- Kiváló kommunikációs készség

Pályakezdők is jelentkezhetnek.

Előnyök:
- Export-import kereskedelmi folyamatokban szerzett tapasztalat

Jelentkezés a következő e-mail címre: kulker.jelentkezes2012@gmail.com

Jelentkezési határidő: 2012. december 14.

Régió: Szeged

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

ATC-Trade Zrt.