Ügyintéző

Artisjus Magyar Szerzői Jogvédő Iroda Egyesület

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Artisjus irodai háttérmunkára keres kollégát azonnali belépéssel.

Az Artisjus a zeneipar - zeneszerzők, szövegírók, zeneműkiadók és írók egyesületeként működő - nonprofit szervezete.
A szerzők érdekeit érvényesíti, jogaikat hatékonyan és átláthatóan kezeli.

Leendő kollégánk feladatai:
• Zenei, irodalmi művek adatainak nyilvántartása
• Nemzetközi adatbázisok karbantartása
• Külföldi partnerekkel való e-mail kapcsolattartás
• Együttműködés más osztályokkal
• Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

Stabil, megbízható háttér hosszú távon, megfelelő munkakörülmények és jó hangulatú csapat.

Információk a kiválasztási folyamatról

Pályázni önéletrajz és motivációs levél beküldésével, bérigény megjelölésével lehet a hr@artisjus.com címre 2016. december 8-ig. Visszajelzést csak a már interjúra behívott pályázóknak tudunk biztosítani.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

• 2-3 év tapasztalat irodai környezetben
• jó angol nyelvtudás (főleg írásban)
• magabiztos számítógép használat
• önállóság, megbízhatóság
• precizitás, monotonitástűrés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Mészáros u. 15-17.
1016 Budapest