.NET fejlesztő (Ref.sz.: 7686)

APT Vezetési Tanácsadó Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk, a mobilfizetési megoldások fejlesztése területén piacvezető vállalat motivált, innovatív, közepes méretű tech csapatának bővítéséhez .NET fejlesztő kollégákat keres hazai és nemzetközi mobilalkalmazás-fejlesztési projektjeihez.

Az új munkatárs az alábbi feladatokra számíthat:

  • a cég üzletileg kritikus backend komponenseinek fejlesztése, refaktorálása és új komponensek implementálása,
  • részvétel a teljes implementációs folyamatban a tervezéstől az élesítésig,
  • új technológiai megoldások kiválasztása, bevezetése, használata,
  • szoros együttműködés a fejlesztőkkel, a tesztelőkkel és az üzemeltetőkkel.

Partnerünk elvárásai

  • legalább 2-3 év .NET (3.5-4.5) fejlesztői tapasztalat,
  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • WCF keretrendszerek ismerete,
  • SQL, MS-SQL ismeretek,
  • objektum-orientált szemlélet és architekturális ismeretek,
  • szakmai igényesség, érdeklődés, nyitottság a fejlődésre,
  • csapatjátékos szemlélet,
  • angol nyelvű szakmai szövegek megértése (elsősorban írásban).

Előnyt jelent:

  • Continuous Delivery, DevOps ismerete,
  • nagy teljesítményű, magas biztonságú rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • mobil klienseket kiszolgáló szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • ASP.NET, WF, Web API, Unity, Entity Framework, Powershell ismeretek,
  • Jira, SVN, Jenkins ismerete.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes jövedelem,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat,
  • modern munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az APT Vezetési Tanácsadó Kft. a humánerőforrás területén a szolgáltatói szektorban 2001 óta szerepel. Megalakulása óta a legfőbb tevékenysége a diplomás szakemberek és tapasztalt specialisták, vezetők felkutatása a megbízó cégek számára. Az elmúlt években az APT profilja a nyelveket beszélő, pályakezdő fiatalok toborzásával és kiválasztásával bővült

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Mészáros utca 58/b V. emelet ( Zsolt Udvar Irodaház )
1016 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.