Projekttámogató munkatárs svédnyelv-tudással (Ref.sz.: 7304)

APT Vezetési Tanácsadó Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk, egy multinacionális vállalat szolgáltató központjába (shared service centerbe) nemzetközi projektek támogatásához keresünk munkatársakat.

 Feladatok:

  • a projektek folyamatához kapcsolódó összes háttér és front folyamat összefogása, menedzselése,
  • szerződéstervezetek, tenderanyagok, prezentációk összeállítása,
  • különböző részlegekkel való kapcsolattartás,
  • információ begyűjtése a releváns szakterületekről (pl. gyártás, logisztika, jogi csoport),
  • szükséges dokumentumok végleges összeállítása (prezentációk, szerződések, árajánlatok).

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!),
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • pontosság és precizitás,
  • üzleties gondolkodásmód, kreatív, kezdeményező személyiség.

 Nyelvtudás:

  • folyékony angol- és finn nyelvtudás (felsőfok/ tárgyalási szint).

 Megbízónk ajánlata:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalatcsoport,
  • professzionális szakmai és munkakörnyezet,
  • end-to-end folyamatok teljes volumenében való részvétel,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az APT Vezetési Tanácsadó Kft. a humánerőforrás területén a szolgáltatói szektorban 2001 óta szerepel. Megalakulása óta a legfőbb tevékenysége a diplomás szakemberek és tapasztalt specialisták, vezetők felkutatása a megbízó cégek számára. Az elmúlt években az APT profilja a nyelveket beszélő, pályakezdő fiatalok toborzásával és kiválasztásával bővült

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Mészáros utca 58/b V. emelet ( Zsolt Udvar Irodaház )
1016 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.