HR gyakornok/asszisztens napi 4-6 órában (Budapest) (Ref.sz.: 7292)

APT Vezetési Tanácsadó Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapesti székhelyű személyzeti tanácsadó irodánk napi 4-6 órás részmunkaidőben olyan nappali tagozatos tanulmányokat folytató HR gyakornok/asszisztens munkatársat keres, aki 2016 őszétől legalább 2017 nyaráig szívesen töltené be a pozíciót.

Feladatok:

  • beérkező telefonok, e-mailek fogadása, megválaszolása,
  • az adatbázisok kezelése, önéletrajzok szűrése,
  • alternatív források segítségével jelöltek felkutatása,
  • interjúk szervezése,
  • hirdetések kezelése,
  • projekt adminisztráció, tanácsadók munkájának támogatása,
  • irodai adminisztráció, ügyintézés.

Elvárások:

  • folyamatban levő felsőfokú tanulmányok,
  • irodai/adminisztratív/ügyfélkapcsolati munkakörben szerzett legalább fél éves tapasztalat (elengedhetetlen),
  • a HR terület iránti érdeklődés,
  • vidám, kedves, ugyanakkor precíz, pontos, megbízható, önálló, lojális, kitartó és ügyfélorientált, személyiség,
  • „can do” –attitűd, üzleties gondolkodásmód,
  • üzleties gondolkodásmód,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • gyors, hatékony, lelkes és koncentrált munkavégzés,
  • kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • angolnyelv - tudás.

Előny:

  • MA/Msc képzésben való részvétel,
  • HR területen szerzett asszisztensi/gyakornoki tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • gyakornoki fizetés,
  • munkakezdés: 2016 szeptember/október
  • kölcsönös elégedettség esetén legalább 2017 nyaráig tartó munkalehetőség,
  • munkaidő: napi átlagosan 4-6 óra 8.00-18.00 órás idősávon belül rugalmasan beosztva (hétköznapokon),
  • tanulási lehetőség,
  • toborzás-kiválasztási folyamatokban való aktív, érdemi részvétel lehetősége.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az APT Vezetési Tanácsadó Kft. a humánerőforrás területén a szolgáltatói szektorban 2001 óta szerepel. Megalakulása óta a legfőbb tevékenysége a diplomás szakemberek és tapasztalt specialisták, vezetők felkutatása a megbízó cégek számára. Az elmúlt években az APT profilja a nyelveket beszélő, pályakezdő fiatalok toborzásával és kiválasztásával bővült

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Mészáros utca 58/b V. emelet ( Zsolt Udvar Irodaház )
1016 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.