Senior alkalmazásüzemeltető (Ref.sz.: 7255)

APT Vezetési Tanácsadó Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk, a mobilfizetési megoldások fejlesztése területén piacvezető vállalat motivált, innovatív, közepes méretű csapatának bővítéséhez alkalmazás üzemeltető kollégát keres saját fejlesztésű komplex rendszerének szerveroldali üzemeltetési feladatainak ellátására.

 Feladatok:

  • a vállalat saját fejlesztésű szoftvereinek telepítése/konfigurálása,
  • események monitorozása felmerülő hibák értelmezése és közvetítése a megfelelő terület felé
  • új verziók tesztelése, hibakeresések végrehajtása,
  • kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel,
  • dokumentációk elkészítése,
  • monitorozási eszközök konfigurálása (SCOM, logstash, Graphite),
  • éves és negyedéves PCI-DSS audit támogatása alkalmazás oldalról.

 Elvárások:

  • szakirányú végzettség vagy több éves releváns szakmai tapasztalat,
  • különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete,
  • windows szerverek 2003 – 2012 alapszintű ismerete,
  • megoldásközpontú, problémaorientált, önálló személyiség,
  • terhelhetőség, megbízhatóság,
  • csapatmunkára való képesség,
  • jó kommunikációs készség,
  • középszintű angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • web- vagy valamilyen szolgáltatott alkalmazás üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • szakmai végzettség (vagy folyamatban levő tanulmányok),
  • további Microsoft technológiák mélyebb ismerete:
  • Windows Server 2003 – 2012R2
  • IIS 7+
  • Powershell 4
  • MsSQL 2005-2012R2
  • Active Directory
  • monitorozó eszközök ismerete:
  • SCOM
  • Nagios, OSSEC
  • Logstash, Graphite

Partnerünk ajánlata:

  • fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat,
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • modern munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az APT Vezetési Tanácsadó Kft. a humánerőforrás területén a szolgáltatói szektorban 2001 óta szerepel. Megalakulása óta a legfőbb tevékenysége a diplomás szakemberek és tapasztalt specialisták, vezetők felkutatása a megbízó cégek számára. Az elmúlt években az APT profilja a nyelveket beszélő, pályakezdő fiatalok toborzásával és kiválasztásával bővült

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Mészáros utca 58/b V. emelet ( Zsolt Udvar Irodaház )
1016 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.