KFC Étteremvezető, étteremvezető helyettes – Inárcs

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzlet sikeres vezetése és felelősségvállalás a pénzügyi eredményekért
  • Felel az üzletben az eladások mennyiségéért
  • Pénzügyi elemzések, kimutatások és riportok készítése
  • Minőségi termékek és szolgáltatás biztosítása által 100%-os vendégelégedettség elérése és fenntartása
  • Human-erőforrás költségek kezelése / elemzése
  • A toborzás-kiválasztási folyamat proaktív vezetése
  • A menedzseri és dolgozói csapat vezetése, fejlesztése és motiválása a KFC céljainak elérése érdekében az Amrest kultúrájának megfelelően

Amit kínálunk:

  • Professzionális bevezető oktatási csomag
  • Folyamatosan és gyorsan elérhető karrierlehetőségek; egyértelmű karrierút, külföldi előléptetési lehetőségek
  • Emberközpontú, barátságos, de pörgős és dinamikus munkakörnyezet
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Versenyképes juttatási csomag 25%- Starbucks és Pizza Hut márkáinkhoz (cafeteria, bónusz, kedvezményes étkezés)

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

  • Inárcs

Jelentkezni:

allas@amrest.eu
Elküldöm az önéletrajzomat