Építész tervező

Alukonstrukt Kft.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:
ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ

FELADATOK:
-Homlokzatburkolati rendszerek, függönyfalak, alumínium nyílászárók gyártmánytervezése
-Ajánlatkészítés szakmai támogatása, számításokkal, műszaki megoldási javaslatokkal
-Gyártási szempontok figyelembe vétele a tervezés során
-Költséghatékony műszaki javaslatok felvetése és beépítése a tervekbe

Egyéb béren kívüli juttatások

-Változatos, kihívásokkal teli tervezői feladatok
-Versenyképes jövedelem
-Támogató, fiatalos munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Szeged

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét 2017.02.28-ig az alábbi e-mail címre: humaneroforras@alukonstrukt.hu, a tárgyban „építész tervező” megjelöléssel.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

-Építészmérnök végzettség
-Tervezőprogram gyakorlott, felhasználói szintű ismerete
-MS Office programok felhasználó szintű ismerete
-Pontos, precíz munkavégzés
-Proaktív, problémamegoldó hozzáállás

ELŐNYT JELENT:
-Homlokzatburkolati rendszerek tervezésében szerzett szakmai tapasztalat
-Inventor vagy Nemetschek Allplan tervezőprogram ismerete
-Angol vagy német nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat