Ingatlanközvetítő

Álom hajlék Kft.

A munkavégzés helye
Alkotás u. 17-19, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
teljesítmény szerint

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok, munkák:
• Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
• Piaci ingatlanok, a bankcsoport saját portfoliójának, és más bankok ingatlanállományának értékesítése
• Pénzügyi termékek értékesítésének lehetősége
• Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
• Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
• Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
• Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Kiemelkedően magas jutalék, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos
• Karrierprogramunkon keresztül valós előre lépési és fejlődési lehetőség biztosított
• Folyamatos és magas szintű képzési rendszer
• Meghatározott esetekben központilag finanszírozott marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése a piacvezető online portálokon, valamint a kimagasló látogatottságú honlapunkon
• Professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszer, amely rendelkezik automata hirdetési modullal
• A portfólióból választó ügyfeleink részére kedvezményes finanszírozási megoldások értékesítése
• Modern irodai háttér és infrastruktúra
• Rugalmasan alakítható munkaidő
• Változatos munkavégzés, baráti munkahelyi légkör.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

• Értékesítés, Kereskedelem • Ingatlanértékesítő • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése • Telefonos értékesítő

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Haladó (C1)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

A munkához tartozó elvárások:
• Legalább középfokú végzettség
• Értékesítő attitűd
• Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
• Megbízható, precíz munkavégzés
• Kiemelkedő munkabírás
• Ambiciózus gondolkodás
• Csapatmunka
• Számlaképesség
A munka végzéséhez előnyt jelent:
• Ingatlanközvetítői tapasztalat
• Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga
• Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
• OKJ 52 es vagy 54 végzettség
• Felsőfokú végzettség
• Nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

ingatlanközvetítői iroda

A cég címe

Álom hajlék Kft
Alkotás u. 17-19
1123 Budapest