Éttermi dolgozó olasz étterembe

ÁllásStart Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Oktogon tér
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
2017.06.16.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Vendégek kiszolgálása
• Pizzák, tészták készítése
• Konyhai előkészítő és takarítási feladatok

Egyéb béren kívüli juttatások

• Vagány, divatos munkaruha
• Könnyen megközelíthető munkahely Budapest központjában
• Gyönyörű munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzát a gergely.koritsanszky@allasstart.hu e-mailcímre várjuk.

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2017.06.16. (még 18 nap van hátra)

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

Olasz étterem Budapesten az Oktogonnál.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Ez a Te nagy lehetőséged, ha imádod az olasz konyhát, a pörgést, és szeretnél csapatunk tagja lenni!

Várjuk olyan DIÁKOK és FŐÁLLÁSÚ KOLLÉGÁK jelentkezését, akik szívesen kipróbálnák magukat egy trendi étteremben, szeretnek főzni és szívesen kommunikálnak a vendégekkel munka közben!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ÁllásStart termék online és nyomtatott formában van jelen a hazai álláspiacon. Kézikönyvünk Magyarország piacvezető, szakmunkás és diplomás álláskeresőknek szóló karrierkiadványa, amelyben 200 cég állásajánlatai találhatók meg.
Az állásajánlatokon kívül sok olyan információval találkozhatsz még - többek között önéletrajzminták, interjúkérdések, külföldi munkavállalás -, amelyek megkönnyítik az elhelyezkedésedet. Az ÁllásStart online felületein tekintheted meg ügyfeleink aktuális pozícióit (www.allasstart.hu Facebook: http://bit.ly/1Lje5hx), ahol több ezer állásajánlatra pályázhatsz.

A cég címe

Tűzoltó utca 59.
1094 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Koritsánszky Gergely
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat