Bérszámfejtő asszisztens

ÁllásStart Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.12.08.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, munkabérek és járulékok utalási listáinak előkészítése
- munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
- személyügyi és munkaügyi nyilvántartások vezetése
- munkaügyi statisztikák elkészítése és továbbítása
- munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
- ügyfelek, munkavállalók kérdéseinek megválaszolása

Egyéb béren kívüli juttatások

- felelősségteljes munkakör
- folyamatos továbbfejlődési lehetőség, szakmai és tanulmányi támogatás
- hosszú távú együttműködés, biztos háttér
- versenyképes fizetés
- jól megközelíthető, modern, kulturált munkahely

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy küldd el önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: gergely.koritsanszky@allasstart.hu

Megbízó

Pénzügyi tanácsadás, pénzügyi szolgáltatások és biztosítás közvetítése

Megbízónk adózás, valamint jogi és számviteli tanácsadás területén működő tanácsadó cégek dinamikusan fejlődő nemzetközi hálózata. Együttműködő partnereivel mintegy 100 országban van jelen.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

- főiskolai vagy középfokú iskolai végzettség (bérügyintézői és TB végzettség előnyt jelent)
- Excel, Word programok magabiztos kezelése
- precizitás
- csapatmunka
- Nexon, SAP, idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ÁllásStart termék online és nyomtatott formában van jelen a hazai álláspiacon. Kézikönyvünk Magyarország piacvezető diplomás álláskeresőknek szóló karrierkiadványa, amelyben 200 cég állásajánlatai találhatók meg.
Az állásajánlatokon kívül sok olyan információval találkozhatsz még - többek között önéletrajzminták, interjúkérdések, külföldi munkavállalás -, amelyek megkönnyítik az elhelyezkedésedet. Az ÁllásStart online felületén tekintheted meg ügyfeleink aktuális pozícióit (www.allasstart.hu), ahol több ezer állásajánlatra pályázhatsz.

A cég címe

Tűzoltó utca 59.
1094 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Koritsánszky Gergely
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat