Villamosmérnök

ÁllásStart Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Fonyód, Kaposvár, Keszthely, Nagykanizsa, Siófok, Tapolca
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.09.28.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- A villamos fejlesztési feladatok szervezése és irányítás
- A QCS és DCS rendszerek fejlesztése
- Gondoskodik a munkaerő és eszközök leghatékonyabb működtetéséről
- Termelési folyamat biztosítása műszaki oldalról
- Aktív és folyamatos kapcsolattartás a termelés munkavállalóival, vezetőivel a termelés folyamatosságának biztosítása érdekében
- Személyes felelősségvállalás az előtervezett karbantartási leállások alkalmával betervezett területéhez tartozó munkák időben történő elvégzéséről
- Aktívan részt vesz a beruházások megszervezésében és végrehajtásában
- Részt vesz, illetve közreműködik a műszaki fejlesztések szakmai előkészítésében és végrehajtásának lebonyolításában
- A termelési gépek, segéd berendezések, emelőgépek, épületek, villamos-, gőz-, gáz-,víz-, szennyvíz-vezeték rendszer, szállító eszközök javítási és fejlesztési tevékenységeinek tervezése, szervezése, vezetése és felülvizsgálata a területi illetékesség szerint
- Részt vesz az automatika karbantartás megszervezésében a Karbantartási és Termelési Vezetővel együtt
- A felhasználás tervezése, szerződések előkészítése, módosítása, az anyagtakarékosság felülvizsgálata, kapcsolattartás a terület beszállítóival

Egyéb béren kívüli juttatások

Lakhatás megoldható, bérezés megegyezés szerint

Információk a kiválasztási folyamatról

Német nyelvű önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:
gergely.koritsanszky@allasstart.hu

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Megbízónk, egy fonyódi telephelyű elektronikai gyártócég, mely termelői kapacitásának bővítése céljából új üzemcsarnokaiba keres munkavállalókat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Középszint (B2) vagy
Angol nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

- Egyetemi/ főiskolai villamosmérnöki/gépészmérnöki végzettség
- Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs készség
- Alapvető CAD és PLC ismeretek
- Csapatszellem, képesség precíz, pontos, önálló munkavégzésre
- Folyamatirányítási rendszer ismeret

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az ÁllásStart termék online és nyomtatott formában van jelen a hazai álláspiacon. Kézikönyvünk Magyarország piacvezető diplomás álláskeresőknek szóló karrierkiadványa, amelyben 200 cég állásajánlatai találhatók meg.
Az állásajánlatokon kívül sok olyan információval találkozhatsz még - többek között önéletrajzminták, interjúkérdések, külföldi munkavállalás -, amelyek megkönnyítik az elhelyezkedésedet. Az ÁllásStart online felületén tekintheted meg ügyfeleink aktuális pozícióit (www.allasstart.hu), ahol több ezer állásajánlatra pályázhatsz.

A cég címe

Tűzoltó utca 59.
1094 Budapest