Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Fiókvezető

Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.07.06.
Az osztrák Raiffeisen-csoport tulajdonában lévő, a bankszektor meghatározó szereplőjeként ismert Raiffeisen Bank Zrt. munkatársat keres szegedi fiókjába az alábbi munkakörbe:

FIÓKVEZETŐ - Szeged (Széchenyi tér)

Feladatok:
- lakossági és kisvállalati ügyfeleket kiszolgáló bankfiók irányítása
- a fiók munkavállalóinak motiválása, eredményük mérése
- ügyfelek akvirálása
- kapcsolattartás a kulcsügyfelekkel.

Elvárásaink:
- felsőfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség
- többéves banki szakmai tapasztalat
- tárgyalóképes angol/német nyelvtudás
- dinamikus, proaktív és eredményorientált üzleti szemlélet
- kiváló kommunikáció
- vezetői tapasztalat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát és motivációs levelét a fiokvezeto_szeged@raiffeisen.terminal.profession.hu e-mail címre küldje el.

Régió: Szeged
Pozíció: Fiókigazgató

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Fiókvezető
Álláskereső - delmagyar.hu