Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Napraforgó kísérleti agronómus

Körzet: Csongrád megye
Feltöltve: 2013.03.21.
A Limagrain Central Europe SE Magyarországi Fióktelepe pályázatot hirdet
NAPRAFORGÓ KÍSÉRLETI AGRONÓMUS munkakör betöltésére zsombói telephelyére.
Feladatok:
- kísérleti területek növényvédelmi munkálatainak lebonyolítása
- kórtani felvételezések Magyarországon és külföldön
Elvárások:
- növényvédelmi szakirányú végzettség
- angolnyelv-tudás
- B kategóriás jogosítvány
- mobilitás
Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem
- cégautó
- kötetlen munkaidő
A magyar nyelvű önéletrajzokat a: zoltanhegedus12@gmail.com e-mail címre várjuk 2013. március 29-ig.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Álláskereső - delmagyar.hu