Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Gépész

Körzet: Csongrád megye
Feltöltve: 2013.02.23.
Csongrád megyei vállalkozás az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

Gépészmérnök:

Elvárások:
- elektrotechnikai, pneumatikai és mechanikai gyakorlat
- gépipari mérnöki képesítés
- minimum 5 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
- angol vagy német nyelvű szakirányú nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
- meglévő és új gépipari gépek tervezése
fejlesztések kivitelezése, irányítása
- karbantartó munkálatok elvégzése a cég ipari parkjában

Gépész:

Elvárások:

Feladatok:

Jelentkezni e-mailben a következő címen lehet: gepesz2013@freemail.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Gépész
Álláskereső - delmagyar.hu