Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Kereskedelmi asszisztens

Körzet: Csongrád megye
Feltöltve: 2013.02.13.
A Faktum Bútor Kft.
KERESKEDELMI ASSZISZTENS munkatársat keres.

Célja: Elsődleges feladata a kereskedelmi osztály munkájának hatékony támogatása lesz, ezért olyan embert keresünk, aki képes számítógépen gyorsan és pontosan kezelni és feldolgozni a beérkező megrendeléseket, továbbá hatékonyan tudja támogatni a napi kereskedelmi és marketinges folyamatokat.

Feladatok:
- A kereskedelmi vezető munkájának napi szintű, operatív támogatása, tehermentesítése a rutinfeladatok alól, általános adminisztratív feladatok ellátása.
- A bejövő megrendelések számítógépes feldolgozása (megrendelések fogadása, visszaigazolása, felvezetése, nyomon követése)
- Értékesítési statisztikák, kimutatások készítése
- Kereskedői adatbázis karbantartása, rendszerezése
- Piacelemzést, konkurenciaanalízist segítő adatgyűjtés
- Rendezvények szervezésének támogatása
- Marketingtevékenység erősítése

Követelmények:
- Középfokú végzettség
- Legalább 2 év asszisztensi tapasztalat
- MS Office készségszintű felhasználói ismerete
- Gépírástudás
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német és/vagy román nyelvek ismerete előnyt jelent)
- Jó kommunikáció, kiegyensúlyozottság, precizitás
- Döntésképesség, koordinálás, önállóság a szükséges feladatok ellátásához
- A munkáért való felelősségvállalás
- Gyors munkatempó.

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy cégünknél magas emberi és szakmai elvárásoknak kell megfelelnie.

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Közvetlen hangulatú cégkultúra
- Mobiltelefon
- Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég

Munkavégzés helye: Újszentiván

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: 2013. március 11.

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz, motivációs levél, valamint két referencia megadása szükséges).

Jelentkezés módja: e-mailben a faktum@faktumbutor.hu címre, melynek tárgya legyen: \"Kereskedelmi asszisztens\"

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Álláskereső - delmagyar.hu