Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Minőségbiztosítási vezető

Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.02.01.
FÓLIAGYÁRTÓ vállalat felvételt hirdet
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ
munkakörbe.
Feladatok:
- Gyártási folyamat minőségügyi biztosítása,
- Minőségügyi rendszer ISO szintű működtetése,
- Beosztottak vezetése, irányítása,
- Minőségügyi fejlesztések végrehajtása, selejtcsökkentés.
Elvárások:
- Felsőfokú műszaki iskolai végzettség,
- ISO rendszerek ismerete,
- Vezetői készség és tapasztalat,
- Problémamegoldó és prezentációs képesség.
Amit ajánlunk:
- Versenyképes fizetés
- Modern technológia és korszerű környezet.
Munkavégzés helye: Szeged
Jelentkezés módja: A Délmagyarország ügyfélszolgálatán (Gutenberg u. 5.) \"Minőségbiztosítás 121851874\" jeligére leadott vagy elektronikusan a minosegbiztositas.hu@gmail.com e-mail címre elküldött pályázatokkal lehet.

Régió: Szeged

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Álláskereső - delmagyar.hu