Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Műszaki-kereskedelmi ügyintéző

Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.01.30.
Az Optibelt Hungary Kft. egy professzionális, stabil hátterű nemzetközi konszern leányvállalata,
amely már 7 éve folyamatosan jelen van a magyar és környező országok piacán.

Csapatunk bővítéséhez új munkatársat keresünk
MŰSZAKI-KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ
munkakörbe.

Feladatok:
- Árajánlatok kidolgozása, nyomon követése
- Megrendelések adminisztratív ügyintézése
- Szerződött partnerekkel történő kapcsolattartás
- Termékinformációk átadása, műszaki tanácsadás

Ideális pályázónk:
- Műszaki területen szerzett munkatapasztalattal rendelkezik, vagy felsőfokú műszaki végzettségű
- Tárgyalóképes német (vagy angol) nyelvtudással
- Jó kommunikációs készséggel
- Precíz, kitartó, nagy munkabírással rendelkezik
- Megbízható, felelősségteljes

Amit kínálunk:
- Stabil, nemzetközi háttér
- Alkalmazotti jogviszony
- Versenyképes fizetés
- Folyamatos, átfogó szakmai képzések, szakmai fejlődési lehetőséggel

Munkavégzés helye:
Szeged-Zsombó, Csongrád megye
Jelentkezési határidő: 2013. 02. 08.
Német (vagy angol) nyelvű álláspályázatát az i.racz@optibelt.hu e-mail címre várjuk.

Régió: Szeged

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Álláskereső - delmagyar.hu