Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Értékesítési képviselő

Cégnév: Állás
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.03.19.
Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú vállalat lendületes csapatának tagja lenni, akkor jelentkezz hozzánk. Csapatunk bővülésére

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

munkatársakat keresünk telekommunikációs szolgáltatás értékesítésére.

Leendő munkatársunk feladata:
- új potenciális ügyfelek felkutatása kis- és középvállalati szegmensben
- telekommunikációs szolgáltatás értékesítése kis- és középvállalkozások részére
- professzionális tárgyalások előkészítése (kiemelt hangsúly a hideg híváson)
- a személyre szabott egyéni tervszámok elérése
- kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
- heti, havi jelentések készítése

Elvárások:
- min. középfokú végzettség
- magas szintű kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
- megbízható, precíz, önálló munkavégzésre alkalmas
- üzleti értékesítésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltésénél előnyt jelent:
- telekommunikációs piac ismerete
- meglévő kiterjedt vállalati kapcsolatrendszer
- tárgyalóképes angolnyelv-tudás
- szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- számlaképesség

Amit kínálunk:
- színvonalas, modern munkakörülmény
- fiatalos, eredményorientált csapat
- folyamatos szakmai képzések
- kiemelkedő versenyképes jövedelem
- hosszú távú sikeres együttműködés esetén a munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk (vállalati gépjármű, telefon, laptop)
- teljes körű költségtérítés

Munkavégzés helye:
- Dél-Magyarország (szegedi iroda)

A jelentkezéshez a fényképes szakmai önéletrajzokat a szucs.zoltan@fuzioholding.hu e-mail címre várjuk.

Jelentkezési határidő: 2013. 04. 15.

Régió: Szeged
Cég: Állás

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Állás