Értékesítési képviselő

Állás

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú vállalat lendületes csapatának tagja lenni, akkor jelentkezz hozzánk. Csapatunk bővülésére

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

munkatársakat keresünk telekommunikációs szolgáltatás értékesítésére.

Leendő munkatársunk feladata:
- új potenciális ügyfelek felkutatása kis- és középvállalati szegmensben
- telekommunikációs szolgáltatás értékesítése kis- és középvállalkozások részére
- professzionális tárgyalások előkészítése (kiemelt hangsúly a hideg híváson)
- a személyre szabott egyéni tervszámok elérése
- kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
- heti, havi jelentések készítése

Elvárások:
- min. középfokú végzettség
- magas szintű kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
- megbízható, precíz, önálló munkavégzésre alkalmas
- üzleti értékesítésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltésénél előnyt jelent:
- telekommunikációs piac ismerete
- meglévő kiterjedt vállalati kapcsolatrendszer
- tárgyalóképes angolnyelv-tudás
- szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- számlaképesség

Amit kínálunk:
- színvonalas, modern munkakörülmény
- fiatalos, eredményorientált csapat
- folyamatos szakmai képzések
- kiemelkedő versenyképes jövedelem
- hosszú távú sikeres együttműködés esetén a munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk (vállalati gépjármű, telefon, laptop)
- teljes körű költségtérítés

Munkavégzés helye:
- Dél-Magyarország (szegedi iroda)

A jelentkezéshez a fényképes szakmai önéletrajzokat a szucs.zoltan@fuzioholding.hu e-mail címre várjuk.

Jelentkezési határidő: 2013. 04. 15.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Állás

A cég címe

Állás
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.