Gazdasági ügyintéző

Állás

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szegedi nagykereskedelmi cég

GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ

munkakörre, teljes munkaidőben munkatársat keres.

Feladatok:
- árubeszerzésből adódó szállítói számlák és a nyilvántartott bevételezések összehasonlítása, ellenőrzése, eltérések kezelése, szükség esetén számlareklamációs levelek készítése,
- szállító cégek által küldött egyenlegközlő, reklamációs és kamatterhelő levelek ügyintézése.

Elvárások:
- középfokú végzettség;
- számítógépes ismeretek (Microsoft Office);
- hasonló területen szerzett tapasztalat.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a munkakör megjelölésével a munkaugyicsoport@gmail.com e-mail címen 2013. február 25-ig lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Állás

A cég címe

Állás
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.