Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Beszerzési asszisztens

Cégnév: Állás
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.01.30.
Szegedi nagykereskedelmi cég BESZERZÉSI ASSZISZTENS munkakörre, teljes munkaidőben munkatársat keres.

Feladatok:
- cikk- és szállítótörzs karbantartása, naprakész vezetése;
- együttműködés és folyamatos kommunikáció a beszerzőkkel;
- forgalomelemzés és készletfigyelés;
- akciók előkészítésében és szervezésében való aktív közreműködés.

Elvárások:
- kereskedelmi végzettség;
- hasonló területen szerzett tapasztalat;
- pontos, precíz munkavégzés;
- csapatmunkára való alkalmasság;
- magas szintű táblázatkezelési ismeretek.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a munkakör megjelölésével a munkaugyicsoport@gmail.com e-mail címen 2012. február 13-ig lehet.

Régió: Szeged
Cég: Állás

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Állás