Cargo foreman- rakodás irányító

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A munkakör által ellátandó feladatok:

• raktári beosztottak munkájának irányítása, illetve ellenőrzése, beosztásuk tervezése,
• ügyfelekkel, légitársaságok képviselőivel való kapcsolattartás - import és export légi áruk érkeztetésével és indításával kapcsolatos reklamációk kezelése,
• eszközök, berendezések, járművek és bérlemények tisztaságának, állapotának ellenőrzése, karbantartási munkálatok szervezése,
• együttműködés a társosztályokkal (HR, beszerzés, logisztika, IT),
• folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel, jelentések készítése,
• beosztottak motiválása, kitűzött hatékonysági és teljesítmény adatok elérése.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerőkölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

• MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
• hatékony kommunikációs, koordinációs képesség,
• alapfokú, társalgási szintű angolnyelv-tudás,
• ügyfélközpontú szemlélet,

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: AIDe Recruitment
Tel.: 06 1 297 0680
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat