Hostess - Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az AIDe-Hungary Kft. jó megjelenésű, dekoratív munkatársakat keres a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren végzendő Hostess munkakörbe, 4-6 órás munkavégzésre.

Feladatok:

- Vendégek fogadás, regisztrálása és tájékoztatása
- Exkluzív utasok fogadása a repülőtéren, kísérése a repülőgépig
- Beérkező telefonhívások, e-mailek és faxok kezelése
- Árukészletek folyamatos ellenőrzése, feltöltése
- Az exkluzív váró tisztaságának, rendjének fenntartása
- Speciális promóciókban való közreműködés

A munkavégzés Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér tranzit területén kialakított VIP várójában, nemzetközi környezetben van, a repülésvilágának szép ugyanakkor felelősségteljes része, de nem mentes a stressz helyzetektől sem. Ezért olyan hölgy munkavállalók találják meg e munkának a szépségét, akik gyors helyzetmegoldó és stressz tűrőképességgel, magabiztos, udvarias, ugyanakkor határozott fellépéssel rendelkeznek.

Leendő munkavállaló fogja képviselni a céget a VIP utasok szemében. Abba a nemzetközi repülőtér imagevel szinkronban lévő csapatba keresünk hölgy munkavállalókat, akikben a magas szintű angol nyelv tudás és a dekoratív megjelenés szerencsésen párosul. Amennyiben úgy érzi, hogy e csapatnak a részese szeretne lenni és a feltételeknek is megfelel, kérjük jelentkezzen magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzával.

Megbízó

Egyéb területek

Repülőtér

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: AIDe Recruitment
Tel.: 06 1 297 0680
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat