Targoncás - Nagykanizsa

AIDe-Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Nagykanizsa
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Mi a feladat?
• termékek fizikai, gépi mozgatása
• beérkező áru szakszerű átvétele, elhelyezése a raktárban
• áru összekészítése, komissiózás, raktáros feladatok elvégzése
• napi adminisztrációs feladatok ellátása

Mi kell a munka betöltéséhez?
• rendkívüli munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség
• raktárban szerzett tapasztalat
• magas emelésű és/vagy gyalogkíséretű targoncavezetői jogosítvány (1 év tapasztalat)
• felelősségteljes, önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód
• megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
• orvosi alkalmasság
• munkaterület tisztán tartása

Mi az amit kínálunk?
- családias munkakörnyezet
- hosszú távú, bejelentett munkaviszony
- munkaruha,
- stabil csapat, mely mutatja, hogy a munkavállalókat a cég megbecsüli
- kérésre bérelőleget adunk

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavégzés helye Nagykanizsa közelében, Pogányszentpéteren van.

Megbízó

Egyéb feldolgozóipar

Vasalatok gyártása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

Mi az ami leendő munkavállónk számára a hosszú távú munkalehetőséget biztosítja?
- Szakmájának szeretete
- Megbízható, pontos, precíz munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AIDe GmbH 25 éve működő, tulajdonos által vezetett, sikeres, és folyamatosan növekvő vállalat. A cégcsoportunk székhelye München, de jelen van Németország iparilag fontos nagy városaiban. Munkavállalóinak száma meghaladja a 2000 főt.

Magyarországi leányvállalata, az AIDe-Hungary Kft. illetve elődcégei közel 20 éve végeznek humán szolgáltatást Magyarországon és sikeres együttműködést követően 2013-ban csatlakozott az AIDe csoporthoz. Ettől kezdve felvette az anyavállalt nevét, de neve utal arra is, hogy Magyarországon működik.

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

AIDe GmbH PersonalService
Dachauer Straße
80992 München
Németország