Területi képviselő, agrár szaktanácsadó az ország egész területén

Agrár ágazat

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A TERRAGRO Kereskedelmi Kft. fiatal, dinamikusan fejlődő magyar cég. A mezőgazdaságban jelentős szerepet betöltő vállalat új fejlesztésű, Magyar Termék Nagydíjas, ökológiai gazdálkodásra is alkalmas, korszerű talajoltó, mikrobiológiai készítményeinek értékesítéséhez

Területi képviselő, agrár szaktanácsadó munkatársakat keres az ország egész területére

Főbb feladatok:

• Magyar Termék Nagydíjas, Magyar Növénytermesztésért I. díjjal rendelkező ökológiai gazdálkodásra is alkalmas legújabb technológiákat alkalmazó mikrobiológiai készítmények értékesítése
• Önálló partnerlátogatási kör létrehozása
• A cég termékeinek értékesítése, népszerűsítése
• Meglévő partnerek látogatása, kiszolgálása, értékesítés generálása
• Új, potenciális partnerek felkutatása a hazai piacon
• Szaktanácsadás (háttér támogatással)
• Havi beszámoló elkészítése
• Tárgyalások bonyolítása, szerződéskötés
• Piaci igények felmérése, trendek monitorozása
• Piacismeret, piaci információk gyűjtése
• A mezőgazdasági szektor hatásainak folyamatos követése

Elvárásaink:
• Minimum középfokú végzettség
• Saját gépkocsi, jogosítvány (B kategória)
• Vállalkozói szellemiség
• Eredményorientált szemlélet
• Jó kommunikációs és tárgyaló készség
• Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
• Számlaképesség
• Jó fellépés, magabiztos, célratörő, dinamikus egyéniség
• Ökológiai szemlélet, környezettudatosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Agrár vagy kertészeti végzettség
• Mezőgazdasági gazdálkodói kapcsolat rendszer
• Vállalkozói jogviszony

Amit mi kínálunk:
• Alap havi fix juttatási csomag
• Az átlagosnál magasabb havi jutalék
• Óriási piaci lehetőség (Jelenleg a talajoltó baktérium készítmények piaci lefedettsége csak kb. 10 %.)
• Kizárólagosság a termék képviseletére egy adott területre
• Partnerlista
• Tisztességes, korrekt jövedelem elszámolás és határidőben történő kifizetés
• Marketing és szakmai támogatás, oktatás
• Biztos szakmai és hazai tudományos háttér
• Izgalmas, változatos kihívást jelentő munka
• Kellemes munkaköri légkör

Jelentkezés módja: önéletrajzzal az gerecze.paula@terragro.hu vagy érdeklődni lehet 9 – 17 óráig a 06-30-211-7378 telefonszámon

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Növénytermesztési szolgáltatás, talajoltó baktérium forgalmazása, szaktanácsadás