Targoncavezető (Ref.sz.: MTB 73018)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Gyöngyös
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója gyöngyösi partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

Targoncavezető

Feladatok:
• A beérkező szállítmányok átvétele, raktári árumozgatás, áru kiadása
• Dokumentumok kitöltése és bizonylatok kezelése, jegyzőkönyvek felvétele
• A visszáru átvétele, kiadása, okmányok rögzítése
• Raktári rend megtartása

Elvárások:
• Érvényes targoncavezetői engedély (3324 és 3312)
• Targoncavezető tapasztalat
• Folyamatos műszak vállalása

Amit ajánlunk:
• Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
• Hosszú távú munkalehetőség
• 13. havi fizetés és cafetéria
• Lakhatási támogatás
• Céges buszjáratok:
o Adács, Boconád, Gyöngyös, Heves, Jászárokszállás, Jászfényszaru, Jászszentandrás, Karácsond, Nagyfüged, Pusztamonostor, Tarnaméra, Tarnazsadány, Vámosgyörk.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a lilla.horti@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.