Karbantartó (Ref.sz.: MTB 72174)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
15.5.2017

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Általános karbantartó, Tatabánya

Feladatok:
• Elektromos berendezése kezelése, karbantartása
• PLC vezérelt gépek programjainak javítása, karbantartása szükség estén módosítása
• Hibák azonnali feltárása és javítása, folyamatos termelést biztosítva
• Szükséges alkatrészek engedélyeztetése, rendelése
• Villanyszerelési szabályok/szabványok betartása és felügyelete
Elvárások:
• Középfokú villanyszerelői végzettség
• Erősáramú berendezés szerelői, kezelői képesítés előny
• legalább 2 év hasonló tapasztalat
• Jó problémamegoldó készség és kommunikáció
• 1, majd több szak vállalása

Előnyök:
• 1 műszakos munkarend (8-17)
• Hosszú távú munkalehetőség
• Bejárás támogatás (bérlet vagy benzin)
• Fejlett céges kultúra
Juttatások:
• Kiemelkedő bérezés
• bónuszok (teljesítmény + jelenlét)
• nettó 15.000 Ft/hó Cafeteria (első hónaptól)
Munkavégzés helye:
Tatabánya-Környe Ipari Park

JELENTKEZNI a 30/325-3238-as telefonszámon, illetve gabriella.kucserak@adecco.com e-mail címen lehet.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Import
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.