Gépkezelő (Ref.sz.: MTB 72173)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Kisbér
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
15.5.2017

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Adecco a világvezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:
gépkezelő
Feladatok:
• Az adott termék gyártása az előírt technológia szerint és a gyártási dokumentumoknak megfelelően
• Az öntödei berendezések technológiai előírásainak és kezelési utasításainak betartása
• A munkafolyamatokban előírt ellenőrzések elvégzése
• A művelethez kiadott gyártáskísérő lapok megfelelő kitöltése
• Minőségi követelmények betartása

Elvárások:
• Középfokú végzettség (szerszámos, lakatos, hegesztő)
• Előny az öntödei tapasztalat
• Nagyon jó állóképesség
• Precíz munkavégzés
• Önálló munkavégzés
• Szabálykövető magatartás
• Alapvető logikai készség
Amit ajánlunk:
• Kiemelkedően magas jövedelem
• Hosszú távú munkalehetőség
• Ingyenes buszjáratok
Nyugdíjasok, megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk
Munkavégzés helye:
• Komárom-Esztergom megye, Kisbér
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje gabriella.kucserak@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.